Dobre urządzenie do wyszukiwania słów kluczowych jest pożądane w przeciętnej pracy pozycjonera, ale także i każdego właściciela strony www. Ja postawiłem na Long Tail Pro, który zagościł u mnie w styczniu 2013 roku także do tej pory się z nim nie rozstaję.
Odpowiedni dobór mało konkurencyjnych, jednak cały okres szukanych fraz kluczowych pozwala Ci zająć pozycje top 10 na te frazy i zagwarantuje Ci przejścia z Google. Proste prawda? Cała trudność w współczesnej strategii tkwi w tym, aby móc znaleźć te frazy.
Ja przed napisaniem jakiegokolwiek artykułu choćby natomiast tego, sprawdzam na jakie frazy kluczowe dla strony www mogę go zoptymalizować, aby zwiększyć liczbę potencjalnych wejść z Google. Oczywiście absolutnie nie robię tego kosztem użytkowników i jeżeli pod każdy problem nie mogę dopasować fraz toż nie robię tegoż na siłę jednak jeżeli tylko jest to dodatkowe to korzystam z ostatniej szansy.
Dzisiaj chcę Ci opisać wcześniej wspomniane przeze mnie oprogramowanie Long Tail Pro, z którego korzystam już prawie 2 lata do wyszukiwania fraz kluczowych. Pewnie nie stanowi to jedyne narzędzie, jednak samo z obecnych z jakich regularnie korzystam.
Do czego zapewnia Long Tail Pro
Long Tail Pro jest do konkretnego wyszukiwania niszowych fraz kluczowych pod długi ogon. Początkowo wykorzystywałem go właśnie, by wyszukiwać frazy dobrze opłacane w AdWords, by zarabiać na pomyśle partnerskim Google AdSense, jednak z okresem okazało się, że stał się moim nieodłącznym towarzyszem każdego dnia.

HOME          CONTACT

_________________________________________


© Copyright 2014 poool.com